Strategia Indywidualna

Oferujemy zarządzanie aktywami według indywidualnej strategii dopasowanej do potrzeb każdego Klienta.

Indywidualny plan, wyjątkowe wyniki

Czym jest strategia indywidualna?

Strategia Indywidualna to usługa dedykowana klientom dysponującym aktywami od 5 mln zł. Nasi doradcy przygotowują od podstaw indywidualny plan inwestowania uwzględniający oczekiwaną stopę zwrotu, poziom ryzyka i horyzont inwestycyjny. W ramach tej strategii oferujemy wsparcie dedykowanego Zespołu Klienta Prestiżowego, który uwolni Cię od obowiązku samodzielnego decydowania o ekspozycji na konkretne fundusze, przy zachowaniu pełnej swobody dysponowania zgromadzonymi środkami.
#
Mamy 25 lat doświadczenia na rynku.

#
Według Gazety Parkiet najlepszy Asset w swoich kategoriach w zestawieniach za 2018, 2019 i 2020 rok.

#
Obsługujemy ponad 1300 klientów instytucjonalnych.

Nasze osiągnięcia
poprzedni
następny
Maciej Jankowski Dyrektor Zespołu Zespół Klientów Prestiżowych

Wykształcenie zdobywał w Wyższej szkole Managerskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Z rynkiem kapitałowym związany od 1993 roku, gdy zaczął pracę w Inwestycyjnym Domu Maklerskim Kredyt Banku. W latach 1996-2003 współzarządzał funduszami dłużnymi Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku jako dealer obligacji. Od 2004 do 2017 roku jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży Detalicznej i Private Banking w grupie KBC odpowiedzialny był za tworzenie portfeli inwestycyjnych dla najzamożniejszych Klientów indywidualnych. Od października 2017 w Skarbiec TFI odpowiada za opiekę nad Klientami, dla których firma ta świadczy usługę Asset Management oraz tworzy rozwiązania inwestycyjne dla Klientów korporacyjnych.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 665 940 011
Mariusz Dębski Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej

Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, AGH w Krakowie i SGH w Warszawie. Posiada również dyplom Maklera Papierów Wartościowych. Z rynkiem kapitałowym związany od 2011 roku. Wielokrotny ekspert w telewizji Money.pl, Polsat News oraz Polskim Radiu. W latach 2016-2018 zarządzał zespołem obsługi klienta oraz sprzedaży m.in. w TMS Brokers Dom Maklerski. W latach 2018-2020 zajmował się dystrybucją rozwiązań inwestycyjnych dla klientów korporacyjnych m.in. w gr. PEKAO SA . W Skarbiec TFI na stanowisku dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej od czerwca 2020 roku, gdzie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwestycyjnych dla firm oraz fundacji/stowarzyszeń.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 665 850 324
Marcin Marchewka Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, pasjonat piłki nożnej i rynków finansowych. Od września 2020 roku w Skarbcu, gdzie zajmuje się dopasowywaniem odpowiednich produktów dla Klientów firmy, badając ich wiedzę, cierpliwość, możliwości finansowe oraz apetyt na ryzyko. Oferowane rozwiązania są zawsze szyte na miarę. Wcześniej, przez ponad 11 lat, z powodzeniem zajmował się kompleksową obsługą Klientów Korporacyjnych w działających na polskim rynku bankach komercyjnych.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 723 992 956
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij