Strategia Indywidualna

Strategia inwestycyjna Multi Asset, strategia inwestycyjna koncentrująca się na konkretnych klasach aktywów czy rynkach i wiele innych. Inwestować w instrumenty finansowe można na różne sposoby, ale opracowanie odpowiedniego planu inwestycyjnego dopasowanego do określonych potrzeb inwestora wymaga bardzo dużych kompetencji i pogłębionej wiedzy. Z tego powodu powstała usługa Strategia Indywidualna, stworzona z myślą o Klientach, którzy chcą skorzystać z pomocy doświadczonych doradców w celu przygotowania planu inwestycyjnego dostosowanego do swoich oczekiwań. Jako towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI oferujemy profesjonalne zarządzanie aktywami według indywidualnej strategii dopasowanej do potrzeb każdego Klienta. Nasza wiedza oraz umiejętności pozwalają na utworzenie planu inwestycji w takim kształcie, aby uwzględnione w jego ramach zostały różne kluczowe czynniki, w tym horyzont inwestycyjny czy dopuszczalny poziom ryzyka.
Interesuje Cię fachowe zarządzanie aktywami zgodnie indywidualną strategią inwestycyjną opracowaną przez ekspertów? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Indywidualny plan, wyjątkowe wyniki

Czym jest strategia indywidualna?

Proponowana przez nasze towarzystwo funduszy inwestycyjnych Strategia Indywidualna to usługa dedykowana klientom dysponującym aktywami od 5 mln zł. Nasi doradcy przygotowują od podstaw indywidualny plan inwestowania uwzględniający oczekiwaną stopę zwrotu, poziom ryzyka i horyzont inwestycyjny. W ramach tej strategii oferujemy wsparcie dedykowanego Zespołu Klienta Prestiżowego, który uwolni Cię od obowiązku samodzielnego decydowania o ekspozycji na konkretne fundusze, przy zachowaniu pełnej swobody dysponowania zgromadzonymi środkami. Jako inwestor zapewniasz więc sobie profesjonalną pomoc przy zarządzaniu swoim portfelem, dzięki której zyskujesz komfort i czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne inwestowanie.
#
Mamy 26 lat doświadczenia na rynku.

#
Według Gazety Parkiet wśród najlepszych strategii asset management w swoich kategoriach w zestawieniach za okresy YTD, 12M, 36M, 60M publikowane w latach za 2018, 2019, 2020 oraz w trakcie 2023 roku.

#
Obsługujemy ponad 1500 klientów instytucjonalnych we wszystkich oferowanych przez TFI produktach.

Skarbiec TFI – inwestuj w fundusze inwestycyjne z pomocą doświadczonych ekspertów

Towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI od 26 lat aktywnie i z sukcesami buduje swoją wiarygodność oraz pozycję na rynku. Pracują w nim doświadczeni eksperci, którzy przygotowują profesjonalne plany inwestowania dopasowane do potrzeb klientów instytucjonalnych, w tym z sektora publicznego i NGO. Z tego powodu na współpracę z nami decydują się liczni inwestorzy, których interesuje usługa Asset Management oraz oferowane w jej ramach zarządzanie aktywami. Obsługujemy także inwestorów indywidualnych chcących zainwestować m.in. w fundusze inwestycyjne z różnych klas aktywów, takie jak fundusze inwestycyjne akcyjne lub lokować swoje środki w inne produkty inwestycyjne. Dzięki nam zrealizujesz cel w postaci inwestowania m.in. w akcje spółek, obligacje skarbowe i korporacyjne, tytuły uczestnictwa funduszy oraz inne rodzaje aktywów.

Pragniesz obrać własną ścieżkę inwestowania z pomocą wykwalifikowanych specjalistów? Zapraszamy do skorzystania z usługi Strategia Indywidualna oferowanej przez Skarbiec TFI.
Maciej Jankowski Dyrektor Zespołu Zespół Klientów Prestiżowych

Wykształcenie zdobywał w Wyższej szkole Managerskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem. Z rynkiem kapitałowym związany od 1993 roku, gdy zaczął pracę w Inwestycyjnym Domu Maklerskim Kredyt Banku. W latach 1996-2003 współzarządzał funduszami dłużnymi Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych Kredyt Banku jako dealer obligacji. Od 2004 do 2017 roku jako Zastępca Dyrektora Sprzedaży Detalicznej i Private Banking w grupie KBC odpowiedzialny był za tworzenie portfeli inwestycyjnych dla najzamożniejszych Klientów indywidualnych. Od października 2017 w Skarbiec TFI odpowiada za opiekę nad Klientami, dla których firma ta świadczy usługę Asset Management oraz tworzy rozwiązania inwestycyjne dla Klientów korporacyjnych.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 665 940 011
Mariusz Dębski Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej

Wykształcenie zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, AGH w Krakowie i SGH w Warszawie. Posiada również dyplom Maklera Papierów Wartościowych. Z rynkiem kapitałowym związany od 2011 roku. Wielokrotny ekspert w telewizji Money.pl, Polsat News oraz Polskim Radiu. W latach 2016-2018 zarządzał zespołem obsługi klienta oraz sprzedaży m.in. w TMS Brokers Dom Maklerski. W latach 2018-2020 zajmował się dystrybucją rozwiązań inwestycyjnych dla klientów korporacyjnych m.in. w gr. PEKAO SA . W Skarbiec TFI na stanowisku dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej od czerwca 2020 roku, gdzie zajmuje się dostarczaniem rozwiązań inwestycyjnych dla firm oraz fundacji/stowarzyszeń.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 665 850 324
Marcin Marchewka Dyrektor ds. Komunikacji Inwestycyjnej

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, pasjonat piłki nożnej i rynków finansowych. Od września 2020 roku w Skarbcu, gdzie zajmuje się dopasowywaniem odpowiednich produktów dla Klientów firmy, badając ich wiedzę, cierpliwość, możliwości finansowe oraz apetyt na ryzyko. Oferowane rozwiązania są zawsze szyte na miarę. Wcześniej, przez ponad 11 lat, z powodzeniem zajmował się kompleksową obsługą Klientów Korporacyjnych w działających na polskim rynku bankach komercyjnych.

  • asset(at)skarbiec.pl
  • 723 992 956
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij