Pakiet Emerytalny Skarbiec

Szukasz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci zgromadzić dodatkowe finanse na przyszłość? Przekonaj się, że oferta Skarbiec TFI i emerytura to doskonałe połączenie. Proponowane przez nasze towarzystwo funduszy inwestycyjnych rozwiązanie Skarbiec Pakiet Emerytalny to nowoczesny sposób umożliwiający gromadzenie dodatkowych środków na Twoją przyszłość. Wykorzystuje zalety trzech produktów oszczędnościowych połączonych w jeden program: Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) oraz Planu Systematycznego Oszczędzania (PSO).

Poznaj Pakiet Emerytalny Skarbiec i zadbaj o to, aby Twoja emerytura była satysfakcjonująca.

Co to jest Pakiet Emerytalny Skarbiec?

Czas płynie, a Twoje oszczędności rosną

Czas płynie, a Twoje oszczędności rosną… Jak osiągnąć taki stan? Zdecyduj się na Pakiet Emerytalny Skarbiec – w ten sposób zyskujesz wiele korzyści w jednym produkcie. Nie musisz martwić się o limity na IKE i IKZE – sam określasz, jaka część Twojej wpłaty lokowana będzie na jakim koncie, a po przekroczeniu limitów na dany rok, nadwyżki przekazywane będą na PSO.


W zależności od Twoich potrzeb i doświadczenia masz możliwość wybrania jednego z trzech portfeli inwestycyjnych. Na jakie rozwiązanie możesz się zdecydować?

Portfel aktywny

w przypadku tego portfela emerytalnego środki automatycznie przenoszone są pomiędzy subfunduszami w momencie osiągnięcia określonego wieku.

Portfel statyczny

wybierając ten portfel i wpłacając swoje środki, decydujesz się na stały podział pomiędzy trzy subfundusze.

Portfel indywidualny

sam decydujesz, w które subfundusze chcesz zainwestować swoje pieniądze (maksymalnie trzy Subfundusze Funduszu Skarbiec FIO).

Pakiet Emerytalny Skarbiec oferowany przez nasze towarzystwo Jako funduszy inwestycyjnych to szansa na zaoszczędzenie dodatkowych środków na Twoją emeryturę. Nie wiesz, które fundusze inwestycyjne będą w odpowiednim wyborem w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu produktów
emerytalnych

Szanowni Państwo, Skarbiec TFI S.A. to jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, to ponad 26 lat historii wspartej ponadprzeciętnymi i powtarzalnymi wynikami inwestycyjnymi, to firma wielokrotnie wskazywana, jako najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jednym z kluczowych obszarów działalności Skarbiec TFI jest rozwój oferty w zakresu produktów emerytalnych dedykowanych zarówno klientom instytucjonalnym i ich pracownikom (PPE/PPK/PPO) jak i indywidualnym (IKE/IKZE). O znaczeniu tej części działalności Skarbiec TFI świadczy fakt, że obecnie ponad 10% aktywów, którymi zarządza Skarbiec TFI to aktywa zgromadzone w produktach emerytalnych i wartość ta sukcesywnie rośnie.

Zespół produktów emerytalnych

Przemysław Jaworski dyrektor zespołu

Swoją wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na studiach podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Z rynkiem finansowym związany od 2002 roku. Swoje doświadczenie zbierał w takich instytucjach jak Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A, Multibank S.A., Millenium S.A. oraz KBC TFI. W Skarbiec TFI od października 2017 roku. Odpowiada za Departament Produktów Emerytalnych (PPE, PPK, PPO ,IKZE, IKE, PSO). Wspiera pracodawców oraz pracowników budując ich świadomość ekonomiczną. Jest autorem wielu artykułów emerytalnych, chętnie bierze udział w konferencjach oraz debatach związanych z PPK/PPE/IKE/IKZE. Współpracuje z wieloma organizacjami, by zwiększać świadomość obywateli w związku z ich emerytalną przyszłością.

  • przemyslaw.jaworski@skarbiec.com.pl
  • 665 940 097
Mirosław Tarczoń dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

Z rynkiem kapitałowym związany od 2003 r. Do zespołu Skarbiec TFI dołączył w 2021 r. Odpowiada za ofertę produktów dedykowanych inwestowaniu na cele emerytalne (PPE/PPK/IKE/IKZE/PPO). Doświadczenie rynkowe zdobywał na największych towarzystwach funduszy inwestycyjnych w Polsce (PKO TFI, Goldman Sachs TFI, TFI PZU). Wykształcenie zdobywał na UR w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł mgr. inż., Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami internetowymi, Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie – studia podyplomowe z zakresu funduszy inwestycyjnych. Tytuł MBA obronił pracą na temat roli narzędzi business intelligence w zarządzaniu nowoczesnymi przedsiębiorstwami.

  • miroslaw.tarczon@skarbiec.com.pl
  • 697 900 967
Krzysztof Głombik dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego i Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. Od ponad 20 lat związany z branżą TFI, gdzie miał okazję uczestniczyć w tworzeniu pierwszego niezależnego od sektora bankowego towarzystwa funduszy inwestycyjny GTFI S.A. W samym Skarbiec TFI od 2017 roku. Na samym początku przygody z branżą finansową zajmował się osobistą sprzedażą produktów finansowych dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw, a także koordynacją działań w zakresie współpracy z dystrybutorami zewnętrznymi, takimi jak banki, ubezpieczyciele czy niezależne firmy dystrybucyjne… Od kilku lat z pasją promuje rozwiązania długoterminowego oszczędzania, takie jak PSO, IKE, IKZE, PPO, PPE, PPK… wspierając pracodawców w procesie wdrożeniowym, jak i samych pracowników, jak i dystrybutorów produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń bezpośrednich jak i on-line o charakterze produktowym, rynkowym czy zarządzaniem finansami osobistymi. Jest też autorem wielu materiałów szkoleniowo-informacyjnych dotyczących funduszy inwestycyjnych, jak o rozwiązań o charakterze oszczędnościowym.

  • krzysztof.glombik@skarbiec.com.pl
  • 665 940 096
Pobierz wybrane pliki

Dokumenty do pobrania

  • PDF 28.07.2021 Tabela opłat Skarbiec Pakiet Emerytalny pobierz
  • PDF 28.07.2021 Skarbiec Pakiet Emerytalny regulamin pobierz
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij