Pakiet Emerytalny Skarbiec

Szukasz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci zgromadzić dodatkowe finanse na przyszłość? Przekonaj się, że oferta Skarbiec TFI i emerytura to doskonałe połączenie. Proponowane przez nasze towarzystwo funduszy inwestycyjnych rozwiązanie Skarbiec Pakiet Emerytalny to nowoczesny sposób umożliwiający gromadzenie dodatkowych środków na Twoją przyszłość. Wykorzystuje zalety trzech produktów oszczędnościowych połączonych w jeden program: Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego (IKZE), Indywidualnego Konta Emerytalnego (IKE) oraz Planu Systematycznego Oszczędzania (PSO).

Poznaj Pakiet Emerytalny Skarbiec i zadbaj o to, aby Twoja emerytura była satysfakcjonująca.

Co to jest Pakiet Emerytalny Skarbiec?

Czas płynie, a Twoje oszczędności rosną

Czas płynie, a Twoje oszczędności rosną… Jak osiągnąć taki stan? Zdecyduj się na Pakiet Emerytalny Skarbiec – w ten sposób zyskujesz wiele korzyści w jednym produkcie. Nie musisz martwić się o limity na IKE i IKZE – sam określasz, jaka część Twojej wpłaty lokowana będzie na jakim koncie, a po przekroczeniu limitów na dany rok, nadwyżki przekazywane będą na PSO.


W zależności od Twoich potrzeb i doświadczenia masz możliwość wybrania jednego z trzech portfeli inwestycyjnych. Na jakie rozwiązanie możesz się zdecydować?

Portfel aktywny

w przypadku tego portfela emerytalnego środki automatycznie przenoszone są pomiędzy subfunduszami w momencie osiągnięcia określonego wieku.

Portfel statyczny

wybierając ten portfel i wpłacając swoje środki, decydujesz się na stały podział pomiędzy trzy subfundusze.

Portfel indywidualny

sam decydujesz, w które subfundusze chcesz zainwestować swoje pieniądze (maksymalnie trzy Subfundusze Funduszu Skarbiec FIO).

Pakiet Emerytalny Skarbiec oferowany przez nasze towarzystwo Jako funduszy inwestycyjnych to szansa na zaoszczędzenie dodatkowych środków na Twoją emeryturę. Nie wiesz, które fundusze inwestycyjne będą w odpowiednim wyborem w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami i uzyskaj odpowiedź na nurtujące Cię pytania.
Pobierz wybrane pliki

Dokumenty do pobrania

  • PDF 28.07.2021 Tabela opłat Skarbiec Pakiet Emerytalny pobierz
  • PDF 28.07.2021 Skarbiec Pakiet Emerytalny regulamin pobierz
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij