Plan Skarbiec Rentier

Interesuje Cię inwestycja w fundusze inwestycyjne charakteryzujące się niskim poziomem ryzyka? Poznaj Plan Skarbiec Rentier, który umożliwia uzyskiwanie stałych dochodów z lokowania środków finansowych w tego rodzaju fundusze inwestycyjne. Z rozwiązania stworzonego przez towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI chętnie korzystają osoby planujące inwestycję większych pieniędzy i oczekujące regularnie wypracowywanych zysków.
Chcesz rozpocząć systematyczne oszczędzanie na emeryturę dzięki Planowi Skarbiec Rentier? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdy szukasz regularnych zysków i niskiego ryzyka

Co to jest Plan Skarbiec Rentier?

Systematyczne dochody z inwestycji

Jako towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI przygotowaliśmy Plan Rentier z myślą o osobach, które posiadają znaczny kapitał, pozwalający na wypłacanie wypracowanych zysków i chcą go jednorazowo zainwestować w fundusze inwestycyjne. Jak wygląda inwestycja w ramach produktu inwestycyjnego Plan Skarbiec Rentier? Wpłacone środki finansowe są inwestowane w jeden z trzech subfunduszy Skarbiec FIO.

Inwestycja w Plan Skarbiec Rentier może zostać dokonana w jednym z dwóch wariantów:

 • wkład od 30000 zł – zysk z inwestycji wypłacany jest co kwartał,

 • wkład od 50000 zł – zysk z inwestycji wypłacany jest co miesiąc.


 • Wybór należy do Ciebie! Przekonaj się, jakie subfundusze oferuje Ci Plan Skarbiec Rentier.

  Subfundusz Skarbiec Konserwatywny

  Decydując się na ten subfundusz, inwestujesz w obligacje skarbowe i korporacyjne, w kraju i za granicą. Charakteryzuje go mało zmienna stopa zwrotu i niskie ryzyko inwestycyjne.

  Informacje o subfunduszu #

  Subfundusz Skarbiec Dłużny Uniwersalny

  Środki lokowane są na polskim rynku dłużnych papierów wartościowych. Masz do wyboru szeroki zakres bezpiecznych obligacji zapewniających płynność inwestycji.

  Informacje o subfunduszu #

  Subfundusz Skarbiec Obligacja

  Jest to fundusz polskich obligacji skarbowych, dedykowany osobom z horyzontem inwestycyjnym dwóch lat, którym zależy na płynności i niskim poziomie bezpieczeństwa<,strong> wynikającym z inwestycji w papiery skarbowe.

  Informacje o subfunduszu #

  Zdecyduj się na Plan Rentier Skarbiec i inwestuj w fundusze inwestycyjne cechujące się niskim poziomem ryzyka.

  Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu produktów
  emerytalnych

  Szanowni Państwo, Skarbiec TFI S.A. to jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, to ponad 26 lat historii wspartej ponadprzeciętnymi i powtarzalnymi wynikami inwestycyjnymi, to firma wielokrotnie wskazywana, jako najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jednym z kluczowych obszarów działalności Skarbiec TFI jest rozwój oferty w zakresu produktów emerytalnych dedykowanych zarówno klientom instytucjonalnym i ich pracownikom (PPE/PPK/PPO) jak i indywidualnym (IKE/IKZE). O znaczeniu tej części działalności Skarbiec TFI świadczy fakt, że obecnie ponad 10% aktywów, którymi zarządza Skarbiec TFI to aktywa zgromadzone w produktach emerytalnych i wartość ta sukcesywnie rośnie.

  Zespół produktów emerytalnych

  Przemysław Jaworski dyrektor zespołu

  Swoją wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na studiach podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Z rynkiem finansowym związany od 2002 roku. Swoje doświadczenie zbierał w takich instytucjach jak Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A, Multibank S.A., Millenium S.A. oraz KBC TFI. W Skarbiec TFI od października 2017 roku. Odpowiada za Departament Produktów Emerytalnych (PPE, PPK, PPO ,IKZE, IKE, PSO). Wspiera pracodawców oraz pracowników budując ich świadomość ekonomiczną. Jest autorem wielu artykułów emerytalnych, chętnie bierze udział w konferencjach oraz debatach związanych z PPK/PPE/IKE/IKZE. Współpracuje z wieloma organizacjami, by zwiększać świadomość obywateli w związku z ich emerytalną przyszłością.

  • przemyslaw.jaworski@skarbiec.com.pl
  • 665 940 097
  Mirosław Tarczoń dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

  Z rynkiem kapitałowym związany od 2003 r. Do zespołu Skarbiec TFI dołączył w 2021 r. Odpowiada za ofertę produktów dedykowanych inwestowaniu na cele emerytalne (PPE/PPK/IKE/IKZE/PPO). Doświadczenie rynkowe zdobywał na największych towarzystwach funduszy inwestycyjnych w Polsce (PKO TFI, Goldman Sachs TFI, TFI PZU). Wykształcenie zdobywał na UR w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł mgr. inż., Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami internetowymi, Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie – studia podyplomowe z zakresu funduszy inwestycyjnych. Tytuł MBA obronił pracą na temat roli narzędzi business intelligence w zarządzaniu nowoczesnymi przedsiębiorstwami.

  • miroslaw.tarczon@skarbiec.com.pl
  • 697 900 967
  Krzysztof Głombik dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

  Absolwent Uniwersytetu Śląskiego i Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. Od ponad 20 lat związany z branżą TFI, gdzie miał okazję uczestniczyć w tworzeniu pierwszego niezależnego od sektora bankowego towarzystwa funduszy inwestycyjny GTFI S.A. W samym Skarbiec TFI od 2017 roku. Na samym początku przygody z branżą finansową zajmował się osobistą sprzedażą produktów finansowych dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw, a także koordynacją działań w zakresie współpracy z dystrybutorami zewnętrznymi, takimi jak banki, ubezpieczyciele czy niezależne firmy dystrybucyjne… Od kilku lat z pasją promuje rozwiązania długoterminowego oszczędzania, takie jak PSO, IKE, IKZE, PPO, PPE, PPK… wspierając pracodawców w procesie wdrożeniowym, jak i samych pracowników, jak i dystrybutorów produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń bezpośrednich jak i on-line o charakterze produktowym, rynkowym czy zarządzaniem finansami osobistymi. Jest też autorem wielu materiałów szkoleniowo-informacyjnych dotyczących funduszy inwestycyjnych, jak o rozwiązań o charakterze oszczędnościowym.

  • krzysztof.glombik@skarbiec.com.pl
  • 665 940 096
  • PDF 24.09.2020 Regulamin – Skarbiec Rentier pobierz
  Back to top
  Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij