Plan Skarbiec Rentier

Interesuje Cię inwestycja w fundusze inwestycyjne charakteryzujące się niskim poziomem ryzyka? Poznaj Plan Skarbiec Rentier, który umożliwia uzyskiwanie stałych dochodów z lokowania środków finansowych w tego rodzaju fundusze inwestycyjne. Z rozwiązania stworzonego przez towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI chętnie korzystają osoby planujące inwestycję większych pieniędzy i oczekujące regularnie wypracowywanych zysków.
Chcesz rozpocząć systematyczne oszczędzanie na emeryturę dzięki Planowi Skarbiec Rentier? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdy szukasz regularnych zysków i niskiego ryzyka

Co to jest Plan Skarbiec Rentier?

Systematyczne dochody z inwestycji

Jako towarzystwo funduszy inwestycyjnych Skarbiec TFI przygotowaliśmy Plan Rentier z myślą o osobach, które posiadają znaczny kapitał, pozwalający na wypłacanie wypracowanych zysków i chcą go jednorazowo zainwestować w fundusze inwestycyjne. Jak wygląda inwestycja w ramach produktu inwestycyjnego Plan Skarbiec Rentier? Wpłacone środki finansowe są inwestowane w jeden z trzech subfunduszy Skarbiec FIO.

Inwestycja w Plan Skarbiec Rentier może zostać dokonana w jednym z dwóch wariantów:

 • wkład od 30000 zł – zysk z inwestycji wypłacany jest co kwartał,

 • wkład od 50000 zł – zysk z inwestycji wypłacany jest co miesiąc.


 • Wybór należy do Ciebie! Przekonaj się, jakie subfundusze oferuje Ci Plan Skarbiec Rentier.

  Subfundusz Skarbiec Konserwatywny

  Decydując się na ten subfundusz, inwestujesz w obligacje skarbowe i korporacyjne, w kraju i za granicą. Charakteryzuje go mało zmienna stopa zwrotu i niskie ryzyko inwestycyjne.

  Informacje o subfunduszu #

  Subfundusz Skarbiec Dłużny Uniwersalny

  Środki lokowane są na polskim rynku dłużnych papierów wartościowych. Masz do wyboru szeroki zakres bezpiecznych obligacji zapewniających płynność inwestycji.

  Informacje o subfunduszu #

  Subfundusz Skarbiec Obligacja

  Jest to fundusz polskich obligacji skarbowych, dedykowany osobom z horyzontem inwestycyjnym dwóch lat, którym zależy na płynności i niskim poziomie bezpieczeństwa<,strong> wynikającym z inwestycji w papiery skarbowe.

  Informacje o subfunduszu #

  Zdecyduj się na Plan Rentier Skarbiec i inwestuj w fundusze inwestycyjne cechujące się niskim poziomem ryzyka.
  • PDF 24.09.2020 Regulamin – Skarbiec Rentier pobierz
  Back to top
  Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij