PSO Skarbiec Junior

Plan Systematycznego Oszczędzania Skarbiec Junior to program inwestycyjny, w którym inwestując systematycznie niewielkie kwoty, gromadzisz kapitał dla swojego dziecka. Do wyboru masz kilka funduszy, a jeśli nie wiesz, które będą najodpowiedniejsze dla Twojej inwestycji możesz skorzystać z gotowych portfeli. Sam decydujesz o wysokości wpłat oraz okresie trwania inwestycji, w czasie której swobodnie możesz korzystać ze zgromadzonego kapitału bez dodatkowych kosztów

Prosty i wygodny sposób budowy kapitału na przyszłość

Zadbaj o przyszłość finansową swojego dziecka już dziś

5 portfeli modelowych o zróżnicowanym potencjale zysku i poziomie ryzyka

Małymi krokami możesz zgromadzić duży kapitał dla swojego dziecka.
Pamiętaj! Czas jest największym sprzymierzeńcem systematycznego inwestowania.

 • Indywidualny
 • Konserwatywny
 • Zrównoważony
 • Akcji polskich
 • Akcji Zagranicznych

Myślisz o przyszłości swojego dziecka? Zadbaj już teraz o jego finanse.

5 okresów oszczędzania

Wszystkie okresy z bezzwrotną opłatą za wejście zależną od czasu trwania PSO, liczoną od kwoty docelowej, płatną w momencie zawierania umowy o otwarcie planu.

 • 10 lat
 • 12 lat
 • 16 lat
 • 20 lat
 • 24 lata
 • Ten program ułatwi Ci zebranie kapitału dla Twojego dziecka.

  Jakie są dodatkowe możlwiości w ramach Skarbiec Junior?


  Zmiana portfela w dowolnym czasie, rebalancing
  W każdym czasie Klient może dokonywać bezpłatnych zmian portfela. Co 12 miesięcy następuje rebalancing portfela – powrót do modelowej alokacji aktywów.

  Premia dla Klienta w wysokości 30% wynagrodzenia pobieranego przez TFI
  Premia będzie wypłacana co roku, przez cały zadeklarowany okres trwania PSO lub do wypowiedzenia umowy przez Klienta i będzie zależała od aktywów zgromadzonych na rejestrach PSO. Wypłata premii nie jest uzależniona od regularności dokonywanych wpłat.

  Wpłaty do planu nie muszą mieć charakteru systematycznego
  Pierwsza wpłata min 100 zł, ale nie mniej niż 1000 zł w roku.
  #

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu produktów
emerytalnych

Szanowni Państwo, Skarbiec TFI S.A. to jedno z najdłużej działających towarzystw funduszy inwestycyjnych w Polsce, to ponad 26 lat historii wspartej ponadprzeciętnymi i powtarzalnymi wynikami inwestycyjnymi, to firma wielokrotnie wskazywana, jako najlepsze towarzystwo funduszy inwestycyjnych w Polsce. Jednym z kluczowych obszarów działalności Skarbiec TFI jest rozwój oferty w zakresu produktów emerytalnych dedykowanych zarówno klientom instytucjonalnym i ich pracownikom (PPE/PPK/PPO) jak i indywidualnym (IKE/IKZE). O znaczeniu tej części działalności Skarbiec TFI świadczy fakt, że obecnie ponad 10% aktywów, którymi zarządza Skarbiec TFI to aktywa zgromadzone w produktach emerytalnych i wartość ta sukcesywnie rośnie.

Zespół produktów emerytalnych

Przemysław Jaworski dyrektor zespołu

Swoją wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz na studiach podyplomowych na Politechnice Warszawskiej. Z rynkiem finansowym związany od 2002 roku. Swoje doświadczenie zbierał w takich instytucjach jak Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A, Multibank S.A., Millenium S.A. oraz KBC TFI. W Skarbiec TFI od października 2017 roku. Odpowiada za Departament Produktów Emerytalnych (PPE, PPK, PPO ,IKZE, IKE, PSO). Wspiera pracodawców oraz pracowników budując ich świadomość ekonomiczną. Jest autorem wielu artykułów emerytalnych, chętnie bierze udział w konferencjach oraz debatach związanych z PPK/PPE/IKE/IKZE. Współpracuje z wieloma organizacjami, by zwiększać świadomość obywateli w związku z ich emerytalną przyszłością.

 • przemyslaw.jaworski@skarbiec.com.pl
 • 665 940 097
Mirosław Tarczoń dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

Z rynkiem kapitałowym związany od 2003 r. Do zespołu Skarbiec TFI dołączył w 2021 r. Odpowiada za ofertę produktów dedykowanych inwestowaniu na cele emerytalne (PPE/PPK/IKE/IKZE/PPO). Doświadczenie rynkowe zdobywał na największych towarzystwach funduszy inwestycyjnych w Polsce (PKO TFI, Goldman Sachs TFI, TFI PZU). Wykształcenie zdobywał na UR w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł mgr. inż., Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, gdzie ukończył studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwami internetowymi, Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie – studia podyplomowe z zakresu funduszy inwestycyjnych. Tytuł MBA obronił pracą na temat roli narzędzi business intelligence w zarządzaniu nowoczesnymi przedsiębiorstwami.

 • miroslaw.tarczon@skarbiec.com.pl
 • 697 900 967
Krzysztof Głombik dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej

Absolwent Uniwersytetu Śląskiego i Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów w Katowicach. Od ponad 20 lat związany z branżą TFI, gdzie miał okazję uczestniczyć w tworzeniu pierwszego niezależnego od sektora bankowego towarzystwa funduszy inwestycyjny GTFI S.A. W samym Skarbiec TFI od 2017 roku. Na samym początku przygody z branżą finansową zajmował się osobistą sprzedażą produktów finansowych dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw, a także koordynacją działań w zakresie współpracy z dystrybutorami zewnętrznymi, takimi jak banki, ubezpieczyciele czy niezależne firmy dystrybucyjne… Od kilku lat z pasją promuje rozwiązania długoterminowego oszczędzania, takie jak PSO, IKE, IKZE, PPO, PPE, PPK… wspierając pracodawców w procesie wdrożeniowym, jak i samych pracowników, jak i dystrybutorów produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń bezpośrednich jak i on-line o charakterze produktowym, rynkowym czy zarządzaniem finansami osobistymi. Jest też autorem wielu materiałów szkoleniowo-informacyjnych dotyczących funduszy inwestycyjnych, jak o rozwiązań o charakterze oszczędnościowym.

 • krzysztof.glombik@skarbiec.com.pl
 • 665 940 096
 • PDF 06.12.2023 Skarbiec Junior regulamin pobierz
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij