-
Produkty
Oszczędzanie i Emerytura
Klient firmowy
Osoby indywidualne
Używamy plików cookie, aby zapewnić działanie strony, analizować ruch, personalizować reklamy i oferować dodatkowe funkcje. Twoja zgoda jest nam potrzebna do korzystania z tych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Cookies.
Artykuł pt. „Na GPW wciąż nie brakuje czynników wspierających wzrost wycen”
Zapraszamy do strefainwestorow.pl do artykułu pt. „Na GPW wciąż nie brakuje czynników wspierających wzrost wycen”.
„Na warszawskiej giełdzie nadal nie brakuje czynników wspierających wzrost wycen akcji, chociaż należy liczyć się z podwyższoną zmiennością na rynkach – uważają zarządzający Skarbiec TFI. Ich zdaniem, wyceny w dalszym ciągu są atrakcyjne w porównaniu do innych rynków i do historycznych średnich.
„Na początku roku nasze pozytywne nastawienie do polskiego rynku akcji bazowało na prognozach mocnej gospodarki wspieranej pieniędzmi z Unii Europejskiej, atrakcyjnych wycenach oraz napływie inwestorów na warszawski parkiet (zarówno tych międzynarodowych jak i lokalnych, np. PPK). Nasze oczekiwania potwierdziły się. Od początku roku wspomniane czynniki przyczyniły się do ponadprzeciętnych stóp zwrotu na GPW” – napisano w raporcie Skarbiec TFI dotyczących perspektyw rynkowych na czwarty kwartał 2025 roku…”
Cały artykuł dostępny jest na www.strefainwestorow.pl