Zestawienie dziennika Parkiet “Szczęśliwa trzynastka funduszy na II półrocze”

26.06.2023

Zapraszamy do dziennika Parkiet do zestawienia „Szczęśliwa trzynastka funduszy na II półrocze”, w którym m.in. Grzegorz Zatryb nasz główny strateg wskazuje fundusze najlepsze fundusze na kolejne miesiące.

„Osobom chcącym spać spokojnie proponujemy Skarbiec Krótkoterminowy, fundusz dłużny o bardzo niskim profilu ryzyka. W ciągu najbliższych miesięcy niskie ryzyko nie będzie oznaczało jednak niskich zysków, ponieważ obecny poziom rentowności krótkich obligacji jest wysoki, co pozwoli do końca roku na wynik lepszy od lokaty bankowej. Jeżeli ktoś akceptuje istotne zmiany wartości portfela, w przypadku zainteresowania funduszami dłużnymi powinien wziąć pod uwagę subfundusz Skarbiec Obligacja. Zdecydowana preferencja dla stopy zwrotu względem stabilności portfela każe skierować uwagę na fundusze akcji. Tu proponujemy nasz największy fundusz, Skarbiec Spółek Wzrostowych. Przy wysokiej zmienności oferuje on ekspozycję na spółki o największym potencjale wzrostowym, mające perspektywy bycia liderem w swojej branży.”

Całe zestawienie dostępne jest na parkiet.com

Powiązane aktualności
06.07.2023, 13:19
Zapraszamy do FXMAG do rozmowy z Grzegorzem Zatrybem ze Skarbiec TFI. Piotr Rosik (z-ca redaktora naczelnego FXMAG):…
27.06.2023, 08:00
Skarbiec TFI jest partnerem #BiznesForum organizowanego przez Lubelski Klub Biznesu. Konferencja odbędzie się w dniu 29 czerwca…
15.06.2023, 09:28
Serdecznie zapraszamy do dziennika Parkiet do relacji z rozmowy w ramach „Prosto z Parkietu” z udziałem naszego…
Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij