Wiktor Daniłow dołączył do zespołu Skarbiec TFI

09.07.2024

Od 1 lipca 2024 r. do zespołu inwestycyjnego Skarbiec TFI dołączył Wiktor Daniłow. Jego obszarem odpowiedzialności w Towarzystwie będzie zarządzanie funduszami dłużnymi.

Wiktor Daniłow z rynkiem kapitałowym związany jest od blisko 20 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w takich instytucjach jak Pioneer Pekao Investment Management i Pekao TFI oraz Noble Funds TFI. Jest posiadaczem certyfikatu CFA.

Fundusze dłużne Skarbiec TFI przechodzą głębokie zmiany, obejmujące zarówno podejście do zarządzania, jak i realizowaną strategię inwestycyjną. Skupiamy się na zwiększeniu rentowności portfeli funduszy przy zachowaniu umiarkowanego poziomu ryzyka. Chcemy też aktywnie wykorzystywać okazje na tych rynkach, które są mniej efektywne od rynku polskich obligacji skarbowych. Cieszę się, że udało nam się pozyskać Wiktora Daniłowa do zespołu zarządzających w tak istotnym dla Skarbiec TFI momencie. – mówi Radosław Cholewiński, członek Zarządu Skarbiec TFI.

Stawiamy na fundusze o zrozumiałej dla Klienta polityce inwestycyjnej i przewidywalnych wynikach. Jestem przekonany, że Wiktor Daniłow będzie istotnym wsparciem w tworzeniu takich właśnie funduszy – dodaje Radosław Cholewiński.

Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij