Skarbiec Małych i Średnich Spółek najlepszy w grupie akcji polskich małych i średnich spółek w zestawieniu dziennika Parkiet

08.05.2024

Skarbiec Małych i Średnich Spółek najlepszy w grupie akcji polskich małych i średnich spółek w zestawieniu dziennika Parkiet „Fundusze inwestycyjne otwarte, stopy zwrotu w kwietniu”.

Zapraszamy do artykułu pt. „Polskie akcje dalej w czołówce. Miesiąc złota i srebra” i komentarza zarządzającego Skarbiec Małych i  Średnich Spółek Łukasza Siwka pt. „Otoczenie firmom odzieżowym sprzyja”

„Dobre rezultaty osiągnięte przez Skarbiec Małych i Średnich Spółek w minionym miesiącu (2,74 proc.), jak i od początku roku, to efekt odpowiedniej selekcji oraz konsekwentnej realizacji przejętej strategii inwestycyjnej. Do osiągniętych wyników pozytywnie kontrybuował segment odzieżowy, który wzrósł w kwietniu o 8,4 proc., a gwiazdą sektora było CCC rosnące aż o 32,4 proc. Realne wzrosty wynagrodzeń, wyższe świadczenia socjalne oraz mocny złoty są czynnikami, które powinny wzmacniać wyniki spółek z tego sektora…”

Cały artykuł dostępny jest na parkiet.com

Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij