IKZE ze Skarbiec TFI wśród najlepszych w tegorocznym rankingu IKZE z funduszami inwestycyjnymi. IKZE Skarbiec Emerytura z oceną 5 w zestawieniu Analiz Online

17.11.2023

Oferowane przez Skarbiec TFI IKZE wśród najlepszych w tegorocznym rankingu IKZE z funduszami inwestycyjnymi. IKZE Skarbiec Emerytura z oceną 5 w zestawieniu Analiz Online.

Utrzymujemy ten wysoki poziom IKZE na 5 czwarty rok z rzędu.

O naszym IKZE w rankingu

„IKZE ze Skarbiec TFI – w porównaniu do poprzedników ma najmniej punktów w kategorii „efektywność” funduszy (10 pkt), choć ta ostatnio nieco się poprawiła w stosunku do 2022 roku. Znacznie lepiej wypada natomiast w kategorii „koszty” dzięki specjalnym jednostkom kat. D – z opłatami na poziomie od 0,6% do 1,2% oraz brakowi różnych opłat manipulacyjnych). W ramach programu klienci mają do dyspozycji 15 subfunduszy z parasola Skarbiec FIO, z których można wybrać maksymalnie 5. Można również skorzystać z gotowych rozwiązań, poprzez wybranie konkretnego portfela inwestycyjnego o różnym profilu ryzyka, wśród których jest też portfel cyklu życia. Mamy też pełen dostęp do konta przez Internet. Mimo szerokiej oferty przyznaliśmy nieco mniej punktów za brak funduszu akcji rynków wschodzących oraz funduszu realizującego strategię ESG.”

Więcej informacji o rankingu na stronie analizy.pl

Back to top
Dziękujemy za wypełnienie formularza Nasz agent wkrótce się z Tobą skontaktuje. Zamknij