Skarbiec Małych i Średnich Spółek z najwyższą oceną w rankingu funduszy inwestycyjnych (styczeń 2020) Analiz Online 5A w okresach 12 i 36 miesięcy.

Skarbiec Małych i Średnich Spółek z najwyższą oceną w rankingu funduszy inwestycyjnych (styczeń 2020) Analiz Online 5A w okresach 12 i 36 miesięcy. Jego wynik w okresie 12 miesięcy to 23,3% a w okresie 36 miesięcy to 27,5%.


"Pod lupę wzięliśmy fundusze małych i średnich spółek, które w styczniu osiągnęły najwyższą ocenę 12-mies. Na polskiej giełdzie trwa dobry czas dla akcji małych i średnich spółek. Dla chcących skorzystać ze wzrostów za pośrednictwem funduszy inwestycyjnych, sprawdzamy, które z nich dobrze wypadają w naszych rankingach. W styczniowym zestawieniu 9 funduszy polskich akcji małych i średnich spółek otrzymało wysoką ocenę 4a bądź 5a w zestawieniu 12-mies".
 
 

„Najwyższą ocenę w obu horyzontach i zarazem najwyższy Rating Analiz Online ma obecnie Skarbiec Małych i Średnich Spółek. W perspektywie 12 miesięcy osiąga on także najwyższą stopę zwrotu wśród funduszy MŚP. W 2018 roku otrzymał od nas nagrodę Alfa 2018. Fundusz ma relatywnie wysoką alokację w akcjach w porównaniu do reszty grupy, głównie wchodzących w skład indeksów mWIG40 i sWIG80. Warto tu dodać, że fundusz ma relatywnie wysokie opłaty na tle konkurencji…”

Więcej informacji dostępne jest na stronie Analizy.pl
 
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj