Zmiany w Zarządzie Skarbiec Holding

Paweł Tokarski 8 stycznia 2020 r. złożył rezygnację z pełnionej funkcji członka Zarządu Skarbiec Holding

– Dziękuję Pawłowi Tokarskiemu za dotychczasowy wkład pracy w rozwój Grupy Skarbiec. Miniony rok stał pod znakiem wielu wyzwań i realizacji ambitnych zdań. Wsparcie Pawła Tokarskiego w tym okresie było korzystne zarówno dla Holdingu, jak i całej Grupy – mówi Anna Milewska, Prezes Zarządu Skarbiec Holding i Skarbiec TFI.

Paweł Tokarski odpowiadał m.in. za obszar nadzoru finansowego Skarbiec Holding. W Zarządzie Holdingu zasiadał od grudnia 2018 r.

 – Ostatnie kilkanaście miesięcy minęło bardzo szybko. Szczególnie miło będę wspominał współpracę z pracownikami Grupy. W Skarbiec Holding oraz w Skarbiec TFI pracują najwyższej klasy eksperci, specjaliści, którzy w pełni angażują się w budowę rynkowej pozycji Grupy Skarbiec – podkreśla Paweł Tokarski. – Za wcześnie jeszcze na ujawnianie moich dalszych planów zawodowych – dodaje Tokarski.

Od 8 stycznia 2020 r. Skarbiec Holding reprezentuje Anna Milewska, Prezes Zarządu oraz Michał Reszka, Prokurent Spółki.

Skarbiec Holding, jest jedynym akcjonariuszem Skarbiec TFI, jednego z najstarszych towarzystw funduszy inwestycyjnych na polskim rynku kapitałowym. – Najbliższe miesiące będą dla nas bardzo istotne na polu rywalizacji o klientów z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw zobowiązanych do uruchomienia Pracowniczych Planów Kapitałowych. W TFI pracujemy też nad nowymi rozwiązaniami produktowymi, z sukcesem rozwijamy usługę asset management – zaznacza Anna Milewska
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj