Oferta PPK Skarbiec TFI jest już dostępna na portalu Moje PPKSkarbiec TFI sfinalizował proces rejestracji PPK. Oferta Towarzystwa jest już dostępna na portalu Moje PPK.

„Będziemy dążyć do tego, aby subfundusze zdefiniowanej daty zarządzane przez Skarbiec TFI były produktem o możliwie najwyższej jakości zarówno w sposobie zarządzania, jak i obsłudze – tak dla pracodawcy, jak i dla pracownika" – deklaruje Anna Milewska, Prezes Zarządu Skarbiec Holding i Skarbiec TFI.

Zgodnie z zapowiedziami Anny Milewskiej Skarbiec TFI zamierza zdobyć pozycję wiodącego podmiotu na rynku PPK wśród niezależnych TFI.

"Skarbiec TFI na rynku PPK wyróżnia się dwiema podstawowymi cechami: po pierwsze ma prawie 22-letnie doświadczenie w zarządzaniu różnymi instrumentami finansowymi, a po drugie, jeżeli popatrzymy na to, w co głównie będą inwestować swoje aktywa fundusze zarządzane w ramach PPK (akcje polskie, akcje zagraniczne i obligacje skarbowe), to wyniki osiągane przez Skarbiec TFI zarówno w średnim, jak i długim terminie są wyróżniające się na tle konkurencji." – podkreśla Anna Milewska.

„Naszą mocną stroną jest niewątpliwie wysokiej klasy zespół zarządzających funduszami, którzy za swoją pracę wielokrotnie byli nagradzani przez niezależne media i firmy badające rynek TFI” – dodaje Prezes Towarzystwa.
Skarbiec PPK Specjalistyczny Fundusz Inwestycyjny Otwarty tworzy osiem "subfunduszy zdefiniowanej daty" w rozumieniu Ustawy o PPK.

Skarbiec PPK SFIO będzie oferowany wszystkim przedsiębiorcom, którzy chcą mieć pełne wsparcie przy wdrożeniu PPK.

„Chcemy ograniczyć rolę pracodawcy do wdrożenia systemu, naliczania składek i archiwizacji dokumentacji. Pracownik poprzez swój system transakcyjny będzie mógł dokonać zmiany Funduszy Zdefiniowanej Daty, zmienić wysokość składki czy swoje dane osobowe, nie będzie musiał biegać do pracodawcy z każdym dokumentem” – mówi Przemysław Jaworski, dyrektor ds. komunikacji inwestycyjnej Skarbiec TFI.

„To jednak nie wszystko. W zależności od potrzeb pracodawcy będziemy organizować szkolenia, przesyłać cykliczne komentarze, na temat PPK. Będziemy prowadzić lekką formę edukacji informując o tym, co dzieje się na rynku kapitałowym i jak to wpływa na wycenę funduszy inwestycyjnych” – zapowiada Jaworski.

Oferta Skarbiec PPK SFIO jest dostępna tutaj: https://www.mojeppk.pl/lista-instytucji-finansowych/Skarbiec-Towarzystwo-Funduszy-Inwestycyjnych-S.A..html
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj