Analizy Online Wyróżniły Skarbiec TFI w rankingu TFI, które posiadają najwięcej funduszy z najwyższą notą za okres 36 miesięcy.
"Dobre wyniki w perspektywie kilkuletniej to zasługa ciężkiej pracy zarządzających, stabilnego i profesjonalnego zespołu ekspertów odpowiadających za strategie inwestycyjne poszczególnych funduszy. To mocna strona Skarbiec TFI - w tym zakresie nic się nie zmienia - chcemy dostarczać naszym klientom jak najlepsze wyniki wypracowywane przez najwyższej klasy ekspertów na krajowym rynku inwestycyjnym" - skomentowała prezes Skarbiec TFI Anna Milewska.

"Warto podkreślić, że analiza wyników funduszy w ujęciu 3-letnim jest jedną z istotnych miar prezentujących efekty pracy zarządzających. Bieżące podsumowanie obejmuje bowiem tąpnięcie na rynkach kapitałowych w 2018 r. To również istotna informacja w kontekście rynku PPK - długoterminowe oszczędzanie jest jak najbardziej zasadne - bo tylko wtedy można mówić o skutecznie prowadzonym procesie inwestycyjnym" - dodała.
 
Cały artykuł dostępny w tym miejscu
 

 
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj