Skarbiec TFI stale w wysokiej formie - drugi rok z rzędu w czołówce TFI wg dziennika Rzeczpospolita

 
Skarbiec TFI zajęło drugie miejsce w rankingu najlepszych towarzystw funduszy inwestycyjnych w 2018 roku opracowanym przez redakcję dziennika Rzeczpospolita. Autorzy zestawienia docenili wyniki wypracowane przez fundusze zarządzane przez Skarbiec TFI w ciągu trzech kwartałów 2018 roku.  Zajęta pozycja jest powieleniem ubiegłorocznej i pokazuje naszą przewagę  nad wszystkimi bankowymi i większością niezależnych TFI na polskim rynku.

Rzeczpospolita: „Choć na pierwszy rzut oka układ tabeli rankingowej TFI przygotowanej przez „Rzeczpospolitą” wygląda znajomo, to jednak ten rok przyniósł naprawdę dużo przetasowań. Nie zmieniła się co prawda sama czołówka (pierwsze miejsce dla Investors, drugie utrzymał Skarbiec)…”

- Ponowne drugie miejsce w rankingu gazety Rzeczpospolita jest dla nas ogromnym wyróżnieniem ponieważ w ten sposób doceniona została praca całego zespołu, a w szczególności nasze stabilne i jednocześnie perspektywiczne podejście do inwestycji. Znakomite wyniki funduszy Skarbiec TFI to zasługa zarówno realizowanego przez nas procesu inwestycyjnego, jak i silnego zespołu zarządzających i analityków. W dalszym ciągu nie ograniczamy się ani do jednej strategii inwestycyjnej, ani do jednego rynku. Rozwijamy nasze kompetencje wielopłaszczyznowo - poszerzamy wiedzę z obszaru makroekonomii, doskonalimy umiejętności wyboru sektorów, które w dłuższym horyzoncie mogą przynosić ponadprzeciętne zyski oraz fundamentalne wyszukiwanie spółek o potencjale bycia liderami w swoich branżach zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Duży nacisk kładziemy na płynność naszych portfeli, dzięki czemu bez ograniczeń możemy korzystać z nadarzających się szans, jak i szybko skracać nietrafione pozycje. Od lat konsekwentnie realizujemy naszą filozofię inwestycyjną, co pozwala nam osiągać stabilne, dobre wyniki. – mówi Ewa Radkowska-Swiętoń, prezes zarządu Skarbiec TFI S.A.
 


- Zajęta przez Skarbiec lokata w rankingu Rzeczpospolitej  potwierdza, że nasi klienci korzystając z oferowanych im rozwiązań mogą liczyć na powtarzalne i ponadprzeciętne wyniki. W naszej ponad dwudziestoletniej historii zawsze kładliśmy nacisk na dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. To jest i będzie naszym najważniejszym celem  – mówi Jacek Janiuk, członek zarządu Skarbiec TFI.
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj