03
sierpnia
03
sierpnia
Skarbiec TFI S.A. uruchamia subfundusz związany z globalnymi trendami społecznymi. Subfundusz będzie działał pod nazwą Skarbiec - Nowej Generacji.

Zmiany polityki inwestycyjnej subfunduszu Skarbiec – Globalny Małych i Średnich Spółek zostały ogłoszone 31 lipca 2020 roku i wejdą w życie po upływie 3 miesięcy. W dniu 2 listopada 2020 roku nastąpi zmiana nazwy subfunduszu na Skarbiec Nowej Generacji. Subfundusz będzie dążył do realizacji celu inwestycyjnego przede wszystkim poprzez inwestowanie  w akcje spółek, których profil biznesowy oraz wyniki są powiązane z globalnymi trendami społecznymi, czyli takich, których produkty i usługi odpowiadają na potrzeby tej części społeczeństwa, której liczebność rośnie (np. starzejące się społeczeństwo na wielu rynkach rozwiniętych) oraz których oferta adresuje problemy wynikające z ubytku innych grup społecznych (np. automatyzacja pracy fizycznej w wyniku mniejszej liczby osób w wieku produkcyjnym).
Koncepcja subfunduszu Skarbiec - Nowej Generacji:
  •     Fundusz tematyczny oparty w 100% na selekcji zgodnie przewodnim tematem trendów społecznych i wszystkich spółek, które z tych przemian skorzystają,
  •     Fundusz z globalnym spektrum inwestycyjnym,.
  •     Fundusz o cechach typowego produktu akcyjnego, permanentnie zainwestowanego (gotówka < 5%),
  •     Fundusz zakłada alokację w akcje maksymalnie 50 spółek (około 2% alokacji na spółkę), z maksymalną/minimalną alokacją w jedną spółkę od 1% do 5% aktywów.


Skarbiec Nowej Generacji będzie zarządzany przez pięcioosobowy zespół zarządzających: Paulinę Brandstätter, Bartosza Szymańskiego, Michała Cichosza, Tomasza Piotrowskigo oraz Michała Ficenesa. 
03
sierpnia

Już dziś 3 sierpnia rusza #ParkietChallenge!

Dołącz i zainwestuj wirtualne 15 000 zł  

Zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w grze www.gra.parkiet.com

Skarbiec TFI jest partnerem gry #ParkietChallenge
 
30
lipca

 
Skarbiec TFI serdecznie zaprasza w dniu 06 sierpnia o godz. 11:00 na webinar zatytułowany „Rola surowców w budowaniu portfela inwestycyjnego”, którego prowadzącym będzie Kamil Sobolewski (główny strateg i zarządzający Skarbiec TFI).

Podczas spotkania chcemy przedstawić Państwu, rolę jaką mogą pełnić surowce w budowaniu portfela inwestycyjnego oraz przedstawić charakterystykę subfunduszu Skarbiec Rynków Surowcowych.


Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zachęcamy do rejestracji.
 
29
lipca
Skarbiec TFI S.A. informuje, że Uczestnik funduszu ma możliwość zmiany sposobu wysyłania potwierdzeń transakcji z papierowej na elektroniczną samodzielnie:
  • za pośrednictwem Serwisu Transakcyjno - Informacyjnego (STI), zakładka DYSPOZYCJE -> ZMIANA DANYCH -> POTWIERDZENIA (konieczne jest posiadanie Umowy STI),
  •  osobiście w POK jednego z Dystrybutorów wypełniając stosowną dyspozycję.
Lista Dystrybutorów i Punktów Obsługi Klienta jest dostępna na stronie internetowej: https://www.skarbiec.pl/punkty-obslugi-klienta
 
27
lipca

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj