Informacja dla posiadaczy certyfikatów inwestycyjnych
funduszy inwestycyjnych zamkniętych Skarbiec TFI SA

Skarbiec Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA (dalej: „Towarzystwo”), w związku ze stanowiskiem Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego w sprawie oferowania certyfikatów inwestycyjnych funduszy inwestycyjnych zamkniętych z dnia 29 marca 2018 r. uprzejmie informuje, iż zmienia zasady dostępu do dokumentów zawierających dane niepublicznych funduszy inwestycyjnych zamkniętych zarządzanych przez Towarzystwo. Od dnia 10 kwietnia 2018 r. wszystkie informacje dotyczące funduszy inwestycyjnych zamkniętych będą zabezpieczone hasłem. W celu uzyskania dostępu do hasła prosimy o zgłoszenie się do placówki dystrybutora, w której został złożony zapis na certyfikaty inwestycyjne danego funduszu inwestycyjnego zamkniętego zarządzanego przez Towarzystwo lub do siedziby Towarzystwa al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

Treść Stanowiska UKNF w sprawie oferowania certyfikatów inwestycyjnych funduszy inwestycyjnych zamkniętych z dnia 29 marca 2018 r.


Ta strona używa plików cookies. Kontynuując wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej w tutaj.
Akceptuję  |   Ukryj